Kúpiť pingpongový stôl – e-shop

Sprievodca výberom
stolov


Pingpongové stoly  >  Exteriérové ​​pingpongové stoly

Exteriérové ​​pingpongové stoly

Vonkajšie stoly na pingpong vynikajú odolnosťou voči dažďu, slnku a zmenám teplôt. Môžu byť opatrené antireflexnou vrstvou, UV filtrom a pojazdom pre ľahkú manipuláciu. Skladacie typy možno v prípade potreby uschovať.

Exteriérové ​​pingpongové stoly sa pre svoju kvalitu a cenovú dostupnosť v poslednej dobe stali obľúbeným vybavením hotelov, rekreačných zariadení, kempov i súkromníkov.

Typy ako Butterfly Petr Korbel Outdoor sú vyrábané v oficiálnych rozmeroch stanovených Medzinárodnou federáciou stolného tenisu, a vyhovujú tak všetkým typom hráčov. Robustný povrch exteriérového pingpongového stola zaisťuje rovnomerný odskok loptičky, a po sklopení jednej polovice dosky si môže pingpong zahrať aj jednotlivec. Stôl je dodávaný vrátane sieťky, v modrom alebo zelenom prevedení.

Odolné a overené typy ponúka e-shop

Pre umiestnenie exteriérového stola platí pravidlo stabilného, ​​rovného povrchu, rovnako ako u interiérových typov. Pingpongový stôl osvedčené značky vydržia vonku celé desaťročia, a za tú dobu prinesie celej rodine veľa zábavy a zdravého pohybu.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 20. 5. 2014


Odporúčame pingpongové stoly


Ďalšie novinky

Pingpongové stoly na vonkajšie použitie

Chcete si zahrať ping pong aj vonku? Využiť priestoru na záhrade a urobiť si z neho malé domáce športovisko? Potom si vyberte vonkajši pingpongový stôl.

25. 8. 2016

Pingpongové stoly Joola

Značka Joola produkuje všetko vybavenie pre pingpong: stoly, rakety, siete, loptičky, sálovú obuv, oblečenie a ďalšie. Symbolizuje ju povestná nemecká kvalita.

29. 7. 2016

všetky novinky